31. grafični bienale z naslovom Nad tabo/ti je bil posvečen raziskavi družbenopolitičnih posebnosti, ki jih povezujemo z grafičnimi umetnostmi, zlasti v razmerju do reprodukcije, publicitete in skupnosti. V skladu s tradicijo bienala, ki je kot prvi razstavljal dela v vseh grafičnih tehnikah, je tudi tokratna edicija vključevala litografijo, lesoreze velikih formatov, jedkanice, sitotiske, plakate in knjige umetnikov. Osrednja razstava je poskušala razpreti pojmovanje grafičnih umetnosti onstran uveljavljenih opredelitev, v skladu s tem je zajemala tudi skulpturo, ki je plavala po reki skozi mesto, ulične svetilke v parku, kinetične stroje, izdelane na podlagi zgodovinske risbe, in eksperimentalne šolske programe.
Naslov osrednje razstave Nad tabo/ti se nanaša na nerazrešeno napetost med nasprotujočimi si identitetami, a hkrati nakazuje na možnost sobivanja. Naslov, ki smo ga obenem razumeli kot grafično podobo in kot previden predlog, je odražal našo željo, da razvijemo diskurz o nekaterih pomembnih značilnostih grafične umetnosti, kot so razširjanje, ponavljanje in distribucija. Unikatni predmeti in enoznačne pripovedi so bili tako na razstavi zastopani v veliko manjšem številu kot denimo faksimili, postopki zrcaljenja, prototipi, nepopolne kopije in nematerialne forme.
Osrednja razstava, ki jo je kurirala Nicola Lees z asistentkama Stello Bottai in Lauro McLean-Ferris, je prikazala dela umetnikov, ki uporabljajo številne umetniške postopke in pristope, dela, ki so bila ustvarjena posebno za bienale, starejša dela, intervencije v samo postavitev razstave, primere ponovne uporabe in rekontekstualizacije materialov ter predstavitve, ki so razgibale dogajanje v galerijah in na ulicah mesta.